Зрелище в Бергамо! Аталанта възкръсна от 0:3 срещу Рома

Двата отбора завършиха наравно след зрелище

5 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Рома пропиля аванс от 3 гола при гостуването си на Аталанта. Двата отбора завършиха при резултат 3:3 в невероятно зрелище от 21-ия кръг на Серия "А".
В крайна сметка "римляните" трябва да са доволни от спечелената точка, защото накрая можеха дори да загубят.
Един Джеко (3, 33) и Стефан Ел Шаарауи (41) бяха точни за Рома преди Тимоте Кастане да върне едно попадение за домакините в самия край на първото полувреме. През втората част тимът на Джан Пиеро Гасперини тотално надигра водения от Еузебио Ди Франческо тим и домакините дори можеха да направят пълен обрат.
 Рафаел Толой (59) и Дуван Сапата (71) вкараха по един гол за Аталанта, а Сапата пропусна и дузпа минута по-рано. В крайна сметка срещата завърши без победител и Рома заема пето място в подреждането с 34 точки, а Аталанта се намира на седма позиция с 32.