БАРСЕЛОНА ИЗМЕСТИ АТЛЕТИКО М СЛЕД ПОБЕДА С 3:1

Неймар, Суарес и Лионел Меси се разписаха за каталунците

9 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Отборът на Барселона наказа с 3:1 шампиона Атлетико Мадрид в схватка от 18-ия кръг на Ла Лига, играна на "Камп Ноу". Разултатът открит Неймар в 12-та минута на мача. В 35-та минута падна и вторият гол . Луис Суарес уцели врата от 15 метра. В 57-та минута Марио Манджукич реализира скандална дузпа. Реферът Ундиано Майенко даде много странна дузпа за гостите. Хесус Гамес изигра съдията и се строполи, симулирайки сериозен контакт с Лео Меси. В 87-та минута от срещата Лионел Меси, върна усмивките в Каталуния. След този мач, Барселона се нареждат на второ място във временното класиране с 47т. С една точка по-малко от Реал Мадрид, и един мач повече.