Динамо (Москва) победи ПСВ в края на мача

Манолев се завърна триумфално в Айндховен и победи бившия си клуб

9 годиниФутбол 9 Телевизия Евроком

С гол на Алексей Йонов в 90-ата минута Динамо (Москва) победи като гост ПСВ Айндховен в последния си мач от група Е на Лига Европа. Така руският тим завърши с пълен актив от 18 точки и продължава в плейофите, в които ще играе и ПСВ, който с 8 точки се нареди на второ място в крайното подреждане.  Бившият футболист на Литекс Станислав Манолев игра 90 минути за  Динамо Москва.
В другия мач от групата Панатинайкос и Ещорил завършиха 1:1 в Атина, като голът за португалците също падна в края на мача, като негов автор стана бразилеца  Клебер.