ФЛАМЕНГО И САО ПАУЛО ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 2:2

СЛЕД 9-ИЯ КРЪГ ДВАТА ОТБОРА ОСТАВАТ С ПО 14 ТОЧКИ В ГОРНАТА ЧАСТ НА КЛАСИРАНЕТО

8 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Фламенго изпусна победата срещу Сао Пауло за крайното 2:2 в мач от 9-ия кръг на бразилската Серия А.Домакините започнаха много силно мача, но въпреки това получиха гол в собствената си врата дошъл след серозни съмнения за нарушение в атака на Хонатан Кайери в 12-ата минута. Само 10 минути по-късно обаче равенството бе възстановено. Централният бранител на гостите Родриго Кайо си отбеляза автогол.Така приключи и първата част с началото на втората Кайери вкара втория си гол в мача с глава след много хубаво центриране на Келвин. След това обаче аржентинецът се изнерви и развали доброто си представяне с втори жълт и съответно червен картон в 68-ата минута, заради реолики към съдията. Преди това домакините стигнаха за втори път до равенството в мача. Точен бе капитана на отбора Вилиан Арао с глава.Кулминацията дойде в самия край на двубоя, когато домакините получиха дузпа, но плеймейкъра на Фламенго Алан Патрик пропусна, след като не уцели вратата. След 9-ия кръг двата отбора остават с по 14 точки в горната част на класирането.