ФЛУМИНЕНЗЕ И ГРЕМИО ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1

РЕЗЕРВАТА МАРКОС ЖУНИОР ОТБЕЛЯЗА ЕДИНСТВЕНОТО ПОПАДЕНИЕ ЗА ДОМАКИНИТЕ

8 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Гремио взе точка при визитата на Флуминензе. Мачът завърши 1:1, като гостите поведоха с попадението на Марсело Ермес в 41-ата минута. Преди това Гремио остана в намален състав заради червен картон на Рамиро.През второто полувреме се играеше само пред вратата на останалия с 10 души гостуващ тим, но Флуминензе стигна само до изравняване. Резервата Маркос Жуниор отбеляза единственото попадение за домакините, за които това беше първи мач без продадения на Атлетико Минейро централен нападател Фред.