Голяма издънка на Рома

Съперникът с човек по-малко след 32-ата минута

2 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Рома не успя да победи у дома последния в Серия "А" Венеция и двата тима завършиха при 1:1 в среща от 37-ия кръг.

Гостите откриха резултата още в първата минута с попадение на Окереке, а след 32-ата заиграха с човек по-малко заради втори жълт картон на Кийне.

През втората част Рома тръгна напред, а Кристанте и Пелегрини пропуснаха, преди Елдор Шомуродов да изравни за крайното 1:1.

Минута преди края Рома удари греда след шут на Никола Зелевски, а в седмата минута от продължението "вълците" поискаха дузпа. Съдията прегледа положението след сигнал от ВАР, но реши, че няма нарушение. В края на срещата статистиката показа невероятните 46 голови положения за сметка на столичани и само един гол.

Така Рома остава на две точки зад Лацио на шестото място в таблицата кръг преди края, като "орлите" са с мач по-малко.