Клуж и Йънг Бойс не се победиха

Така Клуж заема първото място в групата с четири пункта, като изпреварва Рома по голова разлика

3 годиниФутбол 7 Симеон Кисьов

Отборите на ЧФР Клуж и Йънг Бойс завършиха наравно 1:1 на "Д-р Константин Радулеску" в двубой от група А на Лига Европа.

И двата гола паднаха след почивката. В 62-ата минута Марио Рондон се разписа за румънците след изпълнение на корнер. Само седем минути по-късно играч на швейцарците хвърли дълъг тъч в противниковото наказателно поле, след който Кристиан Фаснахт успя да донесе равенството в мача.

Така Клуж заема първото място в групата с четири пункта, като изпреварва Рома по голова разлика. Йънг Бойс пък спечели първата си точка и е трети, а ЦСКА-София е четвърти също с един пункт.