Лудогорец  победи Ботев (Пд) с 1:0

Абел Анисе наказа бившия си тим

9 годиниФутбол 12 Телевизия Евроком

Лудогорец победи Ботев (Пд) с 1:0  в мач от 19-ия кръг на „А" група. Единственото попадение на стадиона в Разград вкара Абел Анисе, който бе точен с удар от границата на полето в средата на първата част. Лудогорец  направи силен мач, в който обаче се отличиха с куп пропуски.  Добър мач, особено през второто полувреме, направиха и възпитаниците на треньнора на пловдивчани Петър Пенчев. На няколкко пъти Балтанов и Цветков имаха шанс да изравнят, но на практика не се получи. В крайна сметка борбата за титлата продължава, след нови три точки в актива на Лудогорец. ЦСКА e лидер, втори e Лудогорец, трети е  Литекс,  четвърти е  Локомотив (София), пети Берое, а шести е  Левски.