Манчестър Юнайтед си върна първото място

"Червените дяволи" с пореден силен мач като гост и още един обрат в резултата

3 годиниФутбол 1 Симеон Кисьов

В среща от 18-тия кръг на Висшата лига, Манчестър Юнайтед си върна първото място в първенството, след като постигна труден успех, като гост на Фулъм с 2:1.

За пореден път през настоящата кампания, на "червените дяволи" им се наложи да обръщат резултата, след като след само пет минути игра Лукман откри за домакините.

Юнайтед реагира веднага и в средата на първото полувреме Кавани бе точен за 1:1, а Пол Погба донесе скъпоценния успех за гостите, след тупалка извън наказателното поле.

С успеха момчетата на Оле Гунар Солскяер събраха 40 точки и си върнаха първото място във временното класиране, а "котиджърс" остават в зоната на изпадащите със своите 12т.