МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ С ПОРЕДНА ЗАГУБА

Марек регистира четвъртата си загуба в волейболния турнир-Шампионска лига.

9 годиниВолейбол 14 Телевизия Евроком

Мъжкият волейболен шампион на България Марек Юнион Ивкони регистира четвъртата си загуба в група „Б“ на турнира Шампионска лига. В мач от петия кръг в групата тимът от Дупница загуби като домакин от полския Ястжебски с 2:3 гейма.
Мачът, който се изигра в „Арена Самоков“ продължи 106 минути.
За Марек Юнион Ивкони най-резултатен бе Станислав Величков с 20 точки, който стана и най-добър реализатор в мача. За Ястжебски Матеуш Малиновски приключи мача с 19 точки.
Със спечелените два гейма отборът на Марек Юнион Ивкони спечели точка, като вече има три в актива си.
За тима на Ястжебски това е трети успех в групата, в която са и тимовете на Локомотив от Русия и испанския КАЙ Теруел.
В класирането след петия кръг лидер е Локомотив с 12 точки, пред Ястжебски с 8, КАЙ 7 и Марек Юнион Ивкони 3 точки.