Намери се кой да бие Байерн

Баварците паднаха у дома след обрат

3 годиниФутбол 1 Симеон Кисьов

Сензационно първо поражение от началото на сезона допусна Байерн (Мюнхен). Баварците загубиха с 1:3 у дома от Айнтрахт (Франкфурт) в седмия кръг на Бундеслигата.

Голямата изненада поднесе намиращият се близо до опасната зона Айнтрахт (Франкфурт), който стигна до победа с 2:1 след обрат и късен гол (83') на сръбския си защитник Филип Костич. Леон Горецка изведе Байерн напред в29-ата минута, а Мартин Хинтерегер изравни в 32-ата минута.

Баварците бяха в серия от 9 победи във всички турнири след ремито с Борусия в Мьонхенгладбах на старта, но загубиха за втори пореден път от своя съперник с резултат 1:2.