Поредна шокираща загуба за Реал (Мадрид)

Отмениха два гола на "белите" заради засада

2 годиниФутбол 4 Симеон Кисьов

Лидерът в класирането на испанската Ла Лига Реал (Мадрид) записа изненадваща загуба с 1:2 като гост на Еспаньол в Барселона.

Поражението на "белите" в осмия кръг е първо за тима в шампионата през този сезон и идва след още една изненадваща загуба - 1:2 от Шериф Тираспол в Шампионската лига.

Бившият играч на Реал Раул де Томас изведе Еспаньол напред в 17-ата минута (1:0), а след час игра още един минал през школата на Реал футболист - Алейш Видал вкара за 2:0.

Попадение на Карим Бензема в 68-ата минута беше отменено заради засада, но французинът все пак се разписа за 2:1 три минути по-късно.

В 84-ата минута още един гол на гостите от Мадрид, дело на Еден Азар, беше отменен заради засада.

Реал (Мадрид) остава начело в класирането с по-добра голова разлика и с равен брой точки с градския си съперник Атлетико (Мадрид). Еспаньол пък е 12-и с 9 точки в 8 мача.