РЕАЛ МАДРИД ОТНЕСЕ ЕСПАНЬОЛ

Въпреки червеният картон, Кралският клуб победи с 3-0 на Сантяго Бернабеу

9 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Отборът на Реал Мадрид надигра убедително с 3:0 гостуващия Еспаньол в среща от 18-ия кръг на Примера дивисион. Хамес Родригес откри резултатът в 12-та минутата, за което му асистираха Роналдо и Бейл.  В 28-та минута Гарет Бейл отбеляза от пряк свободен удар. В 50-ата минута Фабио Коентрао и Хосе Каняс се хвърлиха рисковано на шпагат, като се получи тежък и за двамата сблъсък. Съдията Фернандес Борбалан счете, че вината е изцяло на португалския бек и му показа директен червен картон. Роналдо възрази срещу решението на съдията като това  му докара жълт картон.
За 3-0 на "Сантиаго Бернабеу"  се разписа  Начо Фернандес  в 76 минута. Така след две поредни загуби европейският и световен шампион се поздрави с победата за първи път през 2015 година.