РИВАЛДО И СИНЪТ МУ ВКАРАХА В ЕДИН МАЧ

НОСИТЕЛЯТ НА ЗЛАТНАТА ТОПКА В ОСНОВАТА НА ПОБЕДАТА НА МОГИ МИРИМ

9 годиниЛюбопитно 2 Телевизия Евроком

Легендарният полузащитник Ривалдо и синът му Ривалдиньо вкараха по едно попадение за победата на Моги Мирим срещу Макае с 3:1 в мач от бразилската Серия Б. Още в третата минута 43-годишният ветеран центрира към сина си, който с плонж откри резултата. В 17-та бившата звезда на Барселона се разписа от дузпа. В 26-та минута Ривалдо записа още една асиснтеция, подавайки на Жуниор, който направи 3:1. Отборът на Моги Мирим е в зоната на изпадащите в Серия Б, но добрата игра на баща и син може да ги спаси от изпадане.