Сасуоло отново се оказа “черна котка” за Интер

Гостите не загубиха на "Джузепе Меаца" в пети пореден мач

4 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Черната серия на Интер срещу Сасуоло на "Джузепе Меаца" продължава с пълна сила!

Гостите измъкнаха драматично равенство 3:3 от "нерадзурите" в среща от 27-ия кръг на Серия "А" и не загубиха на този стадион в пети пореден мач.

Срещата беше много интересна и "неровердите" поведоха в 4-ата минута чрез Франческо Капуто. Миланци стигнаха до обрат в самия край на първото полувреме чрез Ромелу Лукаку, който вкара от дузпа и попадение на Кристиано Бираги.

След почивката драмата стана пълна и в 81-ата минута Доменико Берарди вкара от нов наказателен удар за 2:2. В 86-ата минута Борха Валери отново изведе домакините напред и те вече се виждаха победители. Но 180 секунди по-късно Джанджакомо Маняни донесе точката за Сасуоло.

Така в класирането Интер е с 58 точки и може да допусне по-голямо изоставане от Ювентус и Лацио. Гостите се намират на 12-та позиция с 33 т.