САУТХЯМПТЪН ИЗМЕСТИ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

21-кръг от английската висша лига завърши с 0-1 за Саутхямптън.

9 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Саутхямптън  победи Манчестър Юнайтед  с 0:1 на "Олд трафорд". Гостите откраднаха 3-те точки и спечелиха   оспорвания  двубой за 3-то и 4-то място във временното класиране на английската висша лига. Първият и единствен гол в срещата, отбеляза Душан Тадич в 69-та минута.  Секунди след това, сръбският нападател си изпроси жълт картон . Така Саутхямптън се нареждат 3-ти във временното класиране на Английската Висша лига с 40т. Преди тях са Челси с 49 и Манчестър Сити с 47. На четвърто място остават Манчестър Юнайтед с 39т.
В последните 5 мача между двата отбора Юнайтед има 3 победи и 2 ремита.
"Червените Дяволи" не успяха да продължат серията си без загуба. В последните 10 мача от Висшата Английска лига, Манчестър Юнайтед  има 8 победи, а другите две срещи са завършили с равен резултат. Гостите от своя страна са с 3 победи и 2 ремита и доказаха, че се намират в страхотна форма.