Севиля се измъчи срещу 10-има от Селта

Севиля биха трудно Селта

9 годиниФутбол 15 Телевизия Евроком

Севиля започна годината по повече от отличен начин. Севиля  победиха у дома  Селта Виго с 1:0 и по този начин изпревариха Валенсия на четвъртото място в класирането с 2 пункта.

Двубоят на „Естадио Рамон Санчес Писхуан" започна много лошо за галисийците. Те останаха с десет души на терена още в 21-ата минута, кога Планяс получи директен червен картон за задържане на откъсващ се противник.

Въпреки численото превъзходство, домакините .успяха да стигнат само до един единствен гол. При това, попадението дойде от статично положение. Разписа се Пареха директно от пряк свободен.