Севиля се върна към победите

Гол на Лукас Окампос донесе успеха над Виляреал

2 годиниФутбол 7 Симеон Кисьов

Севиля победи Виляреал с 1:0 у дома в среща от 16-ия кръг на испанската Ла Лига и сложи край на серията от два поредни мача без успех.

Домакините откриха резултата в 16-ата минута с гол на Лукас Окампос, който с глава засече центриране в долния десен ъгъл за 1:0.

Минути по-късно попадение на Рафа Мир (Севиля) беше отменен заради засада. В самия край на мача Самуел Чуквуезе пропусна да изравни и да промени крайния резултат.

Севиля е на втора позиция в класирането с 31 точки, на пет от лидера Реал (Мадрид), докато Виляреал е на 12-о място.