Царско село ликува в Бистрица

До края не падна друго попадение и Царско село си тръгна с три точки

4 годиниФутбол 13 Симеон Кисьов

Царско село спечели много важна победа с 1:0 при гостуването си на Витоша в Бистрица. Двубоят не предложи много емоции на зрителите, а единственият гол бе дело на Мирослав Будинов.

През първата част имаше само една ситуация, която заслужава внимание. В последните минути на полувремето Кабов центрира от фаул, Венци Бонев игра с глава и прати топката покрай Пласид, но Родригес успя да изчисти от голлинията. Топката се отби в напречната греда и вратарят я улови.

"Царете" тръгнаха в атака след почивката и притиснаха здраво своя съперник в неговото наказателно поле. След няколко по-интересни ситуации падна гол. В 59-ата минута Мирослав Будинов получи топката от дълбочина и въпреки съпротивата на Бонев успя да я чукен технично в даления десен ъгъл на вратата на Кръстев.

До края не падна друго попадение и Царско село си тръгна с три точки.