ЦСКА и Левски врътнаха спиращо дъха 3:3

Двата тима изиграха много атрактивен двубой

4 годиниФутбол 1 Симеон Кисьов

Левски и ЦСКА врътнаха спиращо дъха реми 3:3 в среща от 27-ия кръг на родния шампионат, първа шестица.

Мачът се превърна в уникален голов спектакъл и истинско дерби, каквото доста от феновете не бяха виждали от доста време насам.

Соу даде аванс на "червените" още в 15-ата минута, но в 35-ата Горанов изравни от дузпа. В продължението на първото полувреме Тиам направи обрата пълен, но в 58-ата минута Кери върна интригата с изравнително попадение от дузпа.

Все пак обаче "сините" стигнаха отново до аванс след гол на Славчев в 62-ата минута. В 88-ата минута обаче Соу изравни.

След този мач "сините" са трети с 50 точки. ЦСКА е на 2-а позиция с 51 пункта.