Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Певицата Лилана и брат и са в ареста за злоупотреба с евросредства

          25 април 2020 | 00:00 940

          Певицата Лилана и брат и (бийтбоксърът SkilleR) са задържани при операция на Спецпрокуратурата и МВР в София. Те са задържани. Още най-малко трима също са в ареста.

          - Реклама -
            
            

          Според запознати, тя е от обкръжението на обвиняемия бизнесмен Васил Божков. Предполага се, че арестът й е свързан с делото срещу него.

          Според прокуратурата петимата са действали като организирана престъпна група. Става въпрос за злоупотреба с евросредства и данъчни престъпления. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Мирчев: Кабинетът не е партиен, въпреки наличието на министри от ГЕРБ

          Народният представител обърна внимание на присъствието на Корман Исмаилов и Хасан Адемов в служебния кабинет

          Атанасов: Кабинетът не е на ПП-ДБ, но в МВР трябват радикални промени

          Лидерът на ДСБ настоя за кадрово прочистване в силовото министерство и изрази притеснения за ролята на Радев след изборите

          Зарков: Промяната в БСП ще разтърси цялата държава

          Лидерът на социалистите от Пловдивска област заяви, че без БСП трудно ще се изгради устойчиво и почтено управление
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions