Search Suggestions
      неделя, 15.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕД ЕВРОКОМ: Илия Златанов се връща в България (ВИДЕО)

          11 март 2021 | 00:00 520

          Бизнесменът Илия Златанов, известен от разследването на Антикорупционния фонд „Осемте джуджета“, се връща в България след 11 месеца в чужбина.

          - Реклама -
            
            

          Пред „Евроком“ той заяви, че не се страхува и се връща у нас. „Прокуратурата може да я наричаме каскетатура. Така или иначе ме обвиниха в педофилия, нека да бъда и лирик и да я наричат каскетатура. За 11 месеца бях в 6-7 страни, виждах хората как протестират. Те не протестират с хора и ръченици и техно партита, а с камъни, дървета и Коктейл „Молотов“, коментира той.

          Той допълни, че ще остане в нашата страна, както и че има светлина в тунела.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кирил Добрев: Никога не бих отишъл в партията на Радев, аз имам своя партия

          Депутатът от БСП коментира вътрешнопартийните различия, политическите събития в страната и новата партия на Радев.

          Бившият председател на ДАНС Цветлин Йовчев разкрива как се вербуват агенти и сътрудници на контраразузнаването

          Йовчев обяснява методите на вербуване, изискванията към агентите и сложността при запазване на тяхната самоличност.

          Майката на загиналия Николай Златков призовава за независимо разследване по случая „Петрохан-Околчица“

          Ралица Асенова настоява за публично извинение и за защита на близките на жертвите, както и за по-голяма прозрачност по случая „Петрохан-Околчица“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions