Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Евгения Банева: Ще водим серия дела срещу България (ВИДЕО)

          15 октомври 2021 | 00:00 230

          Нито едно от казаното от Гешев и от наблюдаващия прокурор Дойчева, не се оказа вярно. В решението на ЕСПЧ, което излезе на 12-и, от техните многобройни изказвания, е засегнато само едно. Останалите 15 или 16 – ще бъдат предмет на последващи дела. Това каза Евгения Банева след като семейството осъдиха България в съда в Страсбург.  

          - Реклама -
            
            

          Тя поясни, че в този период от време е имало изказвания от тогавашния главен прокурор Сотир Цацаров, министър-председателя Бойко Борисов и на четирима членове на ВСС.  

          “ Това са дела, които предстоят. Искам да кажа, че решението, което излезе (от съда в Страсбург), поставя началото на серия от дела, които ще бъдат от семейство Баневи срещу държавата и нейни представители, защото така трябва “, допълни Банева.  

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Йотова и Пленкович: Без прецеденти за приемането на Украйна в ЕС

          Целта на формата е задълбочаване на сътрудничеството в енергийната, транспортната и дигиталната сфера между 13 държави от Европейския съюз

          Статистика: 2,4 млн. българи са извън икономиката, бизнесът търси 300 000 души

          Заради липсата на персонал компаниите все по-често прибягват до внос на работници

          Росен Желязков: Сътрудничеството с Турция е стратегическо за мира

          За ситуацията в Близкия изток Желязков посочи, че България поддържа отношения както с Израел, така и с Палестина
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions