Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      ИЗВЪНРЕДНО: Гешев проговори за ареста на Борисов и „Барселонагейт“ (ВИДЕО)

      26 юли 2023 | 00:00 290

      Борисов е човекът, който знае коя е Мата Хари. Знам почти всичко за всички политици. Цял живот съм служил на закона и Конституцията и няма да си наруша принципите като Кирил Петков, за да вляза в политиката. Това коментира бившият главен прокурор Иван Гешев в интервю на Мартин Карбовски. 

      - Реклама -
        
        

      Отстраниха ме, защото не съм послушен. Въпросът беше какво щеше да продължи, ако бях останал главен прокурор. Проблеми има, когато си вършиш работата, посочи той. 

      От това, което съм видял, считам, че има доказателства за престъпление по „Барселонагейт“. Ако това беше така, нямаше да крият имунитета на Борисов. Той е явно влиятелен човек. Прегърнаха се с ПП/ДБ, заяви бившият обвинител номер 1. 

      Бях пред телевизора, когато арестуваха Борисов. Никой не уведоми прокуратурата за нищо. Разбрах от медиите за ареста. Никога не съм бил с Борисов и Пеевски. Той е един от хората, които бяха против да бъда избран за главен прокурор, счита Гешев.  

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Съдът спря новите правила и по-високите цени за паркиране в София

      Административният съд - София-град спря временно действието на част от промените в Наредбата за организация на движението на Столична община.

      Мъж уби сина си и рани тежко дъщеря си и майка си в София

      Столичната полиция задържа 45-годишен мъж за убийството на сина му и нанасянето на тежки телесни повреди на дъщеря му и майка му. Сигналът за инцидента на ул. „Гълъбец“ в кв. „Подуяне“ е подаден на спешния телефон

      Росен Желязков заминава за Мюнхенската конференция по сигурността

      В рамките на визитата си премиерът Желязков е планирал поредица от двустранни разговори.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions