Search Suggestions
      неделя, 08.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Мицкоски: Двустранните отношения на Северна Македония пречат на присъединяването ѝ към ЕС 

          19 септември 2024 | 16:48 2220

          „Подчертах, че регионът и страната са уморени да загърбват пречките, които са двустранни и не са част от обективните критерии за присъединяване към съюза“.

          - Реклама -
            
            

          Това написа премиерът на Северна Македония Християн Мицкоски в своя „Фейсбук“ профил, след работния обяд с председателя на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и лидерите на страните от Западните Балкани

          „Потвърдих нашия ангажимент за постигане на стратегическата цел, членство в Съюза и напредък на базата на реални и устойчиви критерии“, добави министър-председателят.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Тръмп кани лидери на Кипър и Гърция на първото заседание на „Съвета за мир“ за Газа

          Вашингтон събира международни лидери на 19 февруари, въпросът е дали на една маса ще седнат Нетаняху и Ердоган

          Партията на Санае Такаичи печели убедително предсрочните избори в Япония

          Либерално-демократическата партия на Санае Такаичи е на път да спечели убедително мнозинство в Камарата на представителите, показват данни от екзитпол на японската обществена телевизия.

          Жак Ланг напусна Института за арабския свят след скандала „Епстийн“

          Френското правителство одобри подадената вчера оставка на Жак Ланг от поста председател на Института за арабския свят в Париж, след като бившият министър на културата бе замесен в скандал заради връзка с аферата "Епстийн".
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions