Search Suggestions
      неделя, 15.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Йоав Галант: Хизбула е сломена след убийството на Насрала

          8 октомври 2024 | 16:11 1320

          Израелският министър на отбраната Йоав Галант заяви, че Хизбула е „смазана и сломена“ след непрекъснатите удари срещу групировката и убийството на нейния лидер Хасан Насрала, предаде АФП.

          - Реклама -
            
            

          По време на брифинг със северното командване Галант заяви, че „Хизбула е разбита и съкрушена организация, без значителни командни и огневи способности, с дезинтегрирано ръководство след ликвидирането на Хасан Насрала“.

          По-рано военните съобщиха, че от Ливан са били изстреляни около 85 снаряда към Северен Израел.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Трима нападатели убиват повече от 45 души в Нигерия, докато усилията за сигурност на страната остават под натиск

          Трима въоръжени нападатели убиват над 45 души в нигерийски села, докато страната продължава да се бори с нарастващата несигурност.

          Зеленски: САЩ искат отстъпки от Украйна, а не от Русия

          По време на Мюнхенската конференция по сигурността той подчерта опасенията си, че от Киев „твърде често“ се иска да прави отстъпки

          Песков: Всичко се промени след 2014 г., започна нова епоха

          Прессекретарят допълни, че защитата на руските интереси е направила неизбежно началото на „специалната военна операция“
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions