Search Suggestions
      неделя, 15.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          „Иран Еър“ отменя полети в Европа след новата серия санкции на ЕС

          15 октомври 2024 | 17:23 1740

          Единственият ирански въздушен превозвач, който може да лети до Европейския съюз, спря полетите до Европа. Часове след обявяването на новите санкции на ЕС водещият авиопревозвач на Техеран „Иран Еър“ отмени полети в Европа чрез СМС съобщение до пътниците. Те бяха информирани, че анулирането е свързано с решението на Брюксел.

          - Реклама -
            
            

          Санкциите са насочени срещу компании и физически лица, участващи в програмата за прехвърляне на въздушни ракети чрез изграждане, доставка и транспортиране на безпилотни летателни апарати и части, използвани за тяхната поддръжка в Русия.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Тръмп обявява ангажименти за възстановяване на Газа за 5 милиарда долара и призовава за разоръжаване на „Хамас“

          Президентът на САЩ Доналд Тръмп представи ангажиментите на страните от „Съвета за мир“, включително за хуманитарна помощ и мироопазваща мисия в Газа.

          Реза Пахлави призовава за спешна военна намеса в Иран и подчертава ролята на САЩ в политическия преход

          Синът на сваления шах Реза Пахлави отправи нови призиви към Доналд Тръмп за „спешна“ военна намеса в Иран и за ускоряване на политическите промени в страната.

          Марко Рубио: САЩ не искат „зависима“ Европа, но се стремят към партньорство

          Държавният секретар на САЩ Марко Рубио подчерта важността на партньорските отношения с Европа и коментира случая с Навални по време на посещението си в Словакия.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions