Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      ЕС осъди терористичната атака в Анкара

      23 октомври 2024 | 23:12 490

      Европейският съюз осъди смъртоносната атака, извършена от „терористи“ срещу отбранителна фирма в близост до турската столица Анкара.

      - Реклама -
        
        

      „Днес централата на турска авиационна компания в Анкара беше атакувана от терористи, в резултат на което загинаха и бяха ранени хора. Ние категорично осъждаме тероризма във всичките му форми. ЕС изразява солидарност с Турция в този труден момент“, написа ръководителят на външната политика на ЕС Жозеп Борел в социалната мрежа X.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Сиярто: Унгария блокира 20-ия пакет санкции на ЕС заради „Дружба“

      Будапеща и Братислава обявиха извънредно положение на петролния пазар след повреди по тръбопровода и атака срещу хъба в Броди

      Ръстът на заплатите в еврозоната се забави до 2,83% през 2025 г.

      Анализатори, цитирани от „Уолстрийт джърнъл“, коментираха, че по-умереното повишение намалява опасността от спирала между заплати и цени

      Германия планира да ускори достъпа на търсещи убежище до пазара на труда

      Според плана кандидатите ще могат да получат разрешение за работа три месеца след пристигането си в Германия
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions