Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Спас Спасов: Вече 19 години стадион „Варна“ не може да бъде построен

      26 октомври 2024 | 00:15 1450

      136 декара общински терени, които са апортирани в спортен комплекс „Варна“, изчезват малко по малко. Те са продавани периодично в годините назад, за да бъде осигурено строителството на стадиона. Това заяви журналистът Спас Спасов в ефира на „Евроком“.

      - Реклама -
        
        

      По думите му тези терени са оценени на 12 милиона.

      По същото време разследване на „Дневник“ разкрива, че те са 3-4 пъти по-високи. Оценени са на 3 пъти по-ниска цена. Те са купени от ХИМ Импорт, добави още той.

      Вече 19 години този стадион не може да бъде построен. Започнаха да се продават и терените от 136 декара. Община Варна си е плащала, като е загубила всъщност терени. Има доклад на ДФИ, в който се казва, че начина, по който е регистрирано дружеството крие риск от скрита приватизация на държавно имущество. От този доклад нищо не последва, уточни журналистът.

      Вижте повече във видеото.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Съдът отново гледа делото за убития на пешеходна пътека Филип

      Близки и граждани излизат с искане за справедливост за 14-годишното момче

      ЦИК решава за състава на Районните избирателни комисии

      Четири формации вече с подписи: Регистрацията за вота на 19 април продължава

      Слави Трифонов за случая „Петрохан“: Виновните трябва да отидат на съд

      Според Трифонов обществото иска да знае истината, а целта е виновните да получат наказание, докато пострадалите – справедливост. Лидерът на ИТН бе категоричен, че подобни събития не бива да се допускат, особено с „държавна протекция“.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions