Search Suggestions
      неделя, 22.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Случаят „Семерджиев“: Продължава делото срещу бившата полицайка Симона

          28 ноември 2024 | 08:20 1480

          Продължава делото срещу бившата полицайка Симона Радева, обвинена в укриване на Георги Семерджиев след тежката катастрофа на бул. „Черни връх” през юли 2022 г., при която загинаха две млади жени.

          - Реклама -
            
            

          След инцидента той успя да избяга от мястото на произшествието. Разследването по-късно разкри, че Симона Радева, по това време полицай в МВР, е помогнала на Семерджиев да се укрие.

          Твърди се, че тя му е осигурила стълба, с която той е успял да се прибере в дома си. На последното заседание на 19 ноември, майката на Симона Радева заяви пред съда, че дъщеря ѝ е видяла катастрофата и е спряла, за да помогне, без да има ясна представа за обстоятелствата. Днес съдът ще изслуша нови свидетели и ще разгледа допълнителни доказателства.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: Този служебен кабинет има капацитета да проведе честни избори

          Той определи избора на Гюров като единствения възможен вариант от списъка с потенциални служебни премиери

          Тома Биков: Даниел Митов запази мълчание за „Петрохан“, за да избегне политизация

          По отношение на политическата отговорност, Тома Биков посочи, че ГЕРБ стои единствено зад политиките в отбраната

          Манолов: Технически нов бюджет е възможен, но липсва политическо съгласие

          Президентът на КТ „Подкрепа“ Димитър Манолов коментира, че приемането на нов бюджет е възможно технически, но без широко политическо съгласие няма реален ефект върху доходите на хората.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions