Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Красимир Каракачанов: Не е нормално да нямаме ток и вода в 21 век

          3 януари 2025 | 17:44 470

          „Не е нормално да нямаме ток и вода в 21 век“, каза председателят на ВМРО Красимир Каракачанов, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
          Председателят на ВМРО беше категоричен, че всичко се случва в държава като нашата, в която водещите политици се бият в гърдите, че са евроатлантици и риторично попита дали е евроатлантическа ценност да нямаш ток и вода, но в същото време те да поскъпват.
          „За мен тези неща показват пълно безхаберие. Управляващите са абдикирали от отговорността си. Ето така изпратихме и така посрещнахме новата година“, посочи още политикът.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: Борисов почти призна за „бомбите“ с тока и харчи 1 млрд. евро предизборно

          Според Божанов политическите опоненти са планирали кризи, които да избухнат в ръцете на следващо управление, но планът им се е объркал. Той посочи конкретно ситуацията с енергетиката, където според него ГЕРБ са подготвяли почвата за социално напрежение.

          Скандал в София: „Столичен автотранспорт“ купува 18-годишни автобуси на 8 пъти завишена цена

          Сигналът за съмнителната сделка бе оповестен от Ставрев в ефира на „Дарик радио“, където той изрази силното си възмущение от параметрите на контракта

          Скандал с изпита за юристи: Министърът смени спешно комисията заради грешни въпроси

          Заповедта за смяна е подписана заради констатирани сериозни пропуски в работата на досегашния състав
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions