Search Suggestions
      петък, 21.02.25
      Search Suggestions

          OБРАТ: Младежът, който блъсна и уби зам.-директорка на пловдивско училище, няма да лежи в затвора

          Обрат в съда – Веселин Тачев, който след катастрофа на пътя причини смъртта на заместник-директорката на пловдивско училище Милена Петрова, няма да лежи в затвора.

          Такова е решението на тричленния състав на Апелативния съд в Пловдив, който е втора инстанция по делото. Инцидентът стана на 12 януари 2023 година, като 18-годишният тогава Тачев, със стаж зад волана едва 3 месеца, блъсна пресичащата 52-годишна пловдивчанка на пешеходна пътека. В същия ден е валяло дъжд и пътната настилка е била мокра, а видимостта намалена. Близки на жената настояват за справедлива присъда.

          По думите му това не е първото провинение на младежа, макар да е имал книжка само от 3 месеца. Предстои обжалване от негова страна на решението на Апелативния съд.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ
          - Реклама -

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          Search Suggestions
              Search Suggestions