Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Бонев: Назначаването на Панайотова за главен архитект е присъда за София

          17 април 2025 | 22:00 1290

          Назначаването на Богдана Панайотова за главен архитект е присъда за София. Това заяви Борис Бонев от „Спаси София“ в предаването „Честно казано“ с Люба Кулезич.

          Бонев твърди, че „октомври месец, далеч преди пускането на конкурса дори, можехме да потвърдим, и твърдяхме дори, че той ще бъде нагласен, за да бъде избрана Панайотова“.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Калушев застрелял младежа и детето, след това се самоубил

          Ивайло Калушев хладнокръвно е натиснал спусъка и е убил 23-годиишния Николай Златков и 15-годишния тийнейджър Александър Макулев.

          Лияна Панделиева: Името „Национална агенция“ за НПО не е случайно внушение, а сериозен институционален проблем

          Журналистката постави въпроси за меморандум на екоминистъра Борислав Сандов, реакциите в ПП–ДБ и ролята на Агенцията по вписванията

          Демерджиев: Шестима загинали, а държавата отсъства в трагедията „Петрохан“

          Бившият шеф на МВР Иван Демерджиев изрази позиция относно намерените три тела в кемпер над Враца.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions