Search Suggestions
      неделя, 13.07.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Пеевски ВЗРИВИ: Излишни са, да си търсят друга работа!

          Поредният неуспешен вот. Проруските партии са излишни в този парламент, заяви лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, след като депутатите в Народното събрание отхвърлиха четвъртия вот на недоверие към правителството на Росен Желязков.

          „Както видяхте нищо не носят на своите избиратели. Не могат да изпълнят поръчките на Москва. Няма да могат“.

          Поредният неуспешен вот. Проруските партии са излишни в този парламент, заяви лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, след като депутатите в Народното събрание отхвърлиха четвъртия вот на недоверие към правителството на Росен Желязков.

          „Както видяхте нищо не носят на своите избиратели. Не могат да изпълнят поръчките на Москва. Няма да могат“.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Петима души пострадаха при катастрофа в прохода Петрохан

          Петима души са пострадали вчера около 19:00 часа при катастрофа на пътя в прохода Петрохан, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана. Катастрофата е...

          Пожарът в Природен парк „Рилски манастир“ се е разгорял отново

          Възобновил се е пожарът над река Илийна в Природен парк „Рилски манастир", който наскоро бе локализиран и потушен, каза говорителят на Областна дирекция на...

          Делян Добрев: Държи ли Асен яко кокала?

          "Държи ли Асен яко кокала?" Това попита във Фейсбук депутатът от ГЕРБ Делян Добрев.

          263 КОМЕНТАРА

          1. Пеевски ВЗРИВИ: Излишни са, да си търсят друга работа!
            Има Два Свята! Единият иска другия да изчезне или да се подчини! Това няма как да се случи. Идиотите твърдо вярват , че ще оцелеят само Те.Те са най-беззащитните и най-евтините. „Своите“ ще им отхапват гърлото подред! Сегашното време няма да пожали никого, ако сами не си помогнем по Православните заповеди и дела на Иисус Христос започвайки задължително от Велики Понеделник от Страстната седмица!

          2. Цяла държава с умни хора,не може да смачка като гниди Тея две прасета и да ги изхвърли на карисажа.

            • Василка Димитрова ЕС е зад тях.Те затова са толкова смели.И създадоха огромна администрация и полиция с огромни заплати,които ще се плащат със заеми. Така,че нямаме шанс …без дяда Ивана😁

              • Илия Щилянов , дяда Ивана е в дъното на тази дивотия. Кой построи „Турски“ поток с нашите пари и рекордно бързо, и в чии интереси е той? Нали знаете, че няма отклонения на наша територия. Кой прецака българската военна промишленост неотдавна, другото прасе. В ЕС, Шенген и Еврозоната сме въпреки тях и ако тук се разтресе, ЕС няма да ги спасява. Още повече, че има истински проевропейски сили и те го знаят.

            • Василка Димитроватия прасета купиха цялата държава,тя е тяхна и ще правят каквото си искат!

            • Василка Димитрова , шегувате се , нали ?
              Този заспал народ , трябваше отдавна да се е събудил , но уви .
              Шофьори , лекари , горски , почернени от убийците на пътя , инвалиди и кой ли още не , излизат като по заповед, когато и където е удобно .
              Хранилките и администрацията мълчат , а това са над 1 милион .
              Как да стане ???

          3. По излишен от теб няма!
            Бих ти казала същото ( да си търсиш друга работа), но ти нямаш! Отива, където искаш, и остави България на мир!

              • Alia-Galina Popova Има Един, Който ще изтреби всичките нечестиви и Неговото свято име е Господ Исус Христос, Спасителят на света! “ Господ пази всички, които Го любят ; А ще изтреби всичките нечестиви.“ ( Псалм 145 : 20) Амин и амин!

          4. Не са излишни, през колко държави ви прекараха с ТУТУУУУУУ Цяла Европа видя какви сте!Всяко начало има и край МАГНИТСКИ!

          5. А ти с какво си полезен,да раздаваш парички и да мислиш че всички са зависими от парите.Ами ,не е така има и свестни хора!И ти ще завършиш като Доган и след теб ще дойде по гаден!

          6. Не виновен той, виновни са българските предатели, без достойнство и алчни за пари!Във всички сфери!

            • Камино Амигдала Докато им плаща на предателите ,ще го подкрепят но не мислят за напред народа как ще ги гази!

            • Снежанка Ангелова освен това,парламента , ДАНС ,външно министерство са все с чужди гражданства,а може би и министри,а управляват бг народа и България? И този е с чужди гражданства!

            • Снежанка Ангелова Парламентът е нелигитимен и, защото е корпорация, която не може да изпълнява държавни функции според Конституцията ни, но си ги присвоява чрез реална измама, която е престъпление срещу народа български вече 35 години! Още ли не сте го разбрали! Оставка!

          7. Този човек постоянно излиза с предизвикателства ,с наслада унижава българите с тяхното безсилие пред неговата воля…

              • Владимир Георгиев ПАРИТЕ, ПАРИТЕ !!!!!!!!КАКТО КАЗВАШЕ ТОДОР ЖИВКОВ ,КОЙТО ИМА ПАРИ ТОЙ ПОРЪЧВА МУЗИКАТА!!!!

          8. Не четеш ли коментарите?
            Как създаде ново начало-като открадна партията на Доган .
            КАКВО БЪДЕЩЕ ИМА БЪЛГАРИЯ С ТЕБ?
            ЧОВЕК НА СХЕМИТЕ И КОРУПЦИЯТА!

          9. То и народа отдавна е на това мнение,парламента да се съкрати на половина депутатите,А дано ама ма дали

            • Boqn Voivodov ОТКОГА СЕ ИСКА ТОВА- 120 ДЕПУТАТА И БЕЗ СУБСИДИИ??!!!ТРЯБВА,ВЕЛИКО НАРОДНО СЪБРАНИЕ!!!

            • Boqn Voivodov на следващите избори ще има само две партии! На Пеевски и Борисов! Не виждате ли какво става??? Защо не арестуват Портних????? Къде е чувала с парите?? За що не разследват Пеевски за фалита на Булгартабак,БТК ,банката на Василев за източени от Пеевски 200 000 000.

          10. Господин Пеевски, времето ви изтече. Срамувам се като ви гледам. Целият народ ви мрази. Как живеете с това изродено сърце и съзнание.

          11. Ето чия е пропагандата , че който е против еврото значи е за рублата …. баси тъпотията – как може да има хора с мозък ,които да се вързват на това ?

          12. Пак ще те гази Руски Ботуш както го ,е правил двеста кила лой не ми пука за ДБ ПП пука ми за родината ми

              • Тошко Цветанов материалисти! Алчни до безобразие! Като че ли ще си откупуват безсмъртие,та са толкова ненаситни егоисти! Времето е на материалисти те и безбожието,но се променя вече! Духовното взе да си преправя път!

            • Снежанка Ангелова и ме не ми пука з никоя партия, но коя е твоята родина и защо толкова се радваш на руския ботуш?

              • Jacky Angel моята родина е България и валутата ми е лев за разлика от онези който плюха на Българското. Не са Българи а прокажени еничери залепиха етикета на челата си ..продадох си ,родина за евро ..уважавам Русия и зная че ушамари шиши и пак ще го направи ще дойде ред на всички еничери

              • Jacky Angel
                МОЖЕБИ , ЗАЩОТО ВСИЧКО
                КЛОНИ КЪМ РУСИЯ , ДА НИ ПОМОГНЕ ПАК.
                ДА . РУСИЯ НЕ УВАЖАВА
                НАШЕТО ПРОДАЖНО ПРАВИТЕЛСТВО , НО ЗА НАРОДА ,УБЕДЕН СЪМ,
                ЧЕ НА НИКОГО НЯМА
                ДА ПРОСТИ.

              • Jacky Angel а ти на фашисткия защо се радваш? На бандитите,които обират народа и съсипват родината ни!

              • Василка Христева първо да се определим какво е фашизъм и кои са фашистите, защото от безумното и безотговорното използване на думата, та вече загуби всякакъв смисъл и заприлича на определенията, които дават старите клюкарки пред блока на всеки минаващ покрай тях младеж или девойка.
                За бандитите – имало е, има и ще има, но това са нашите – моите и твоите деца и вина имат не само те, но и всички ние, като родители и общество.
                Например аз никога на съм бил дъщеря си, но съм и крещял.
                Сега и тя никога не бие децата си, но им крещи. Като гледам какво прави виждам своите грешки. Ако я бях съветвал спокойно, но строго, същото щеше да прави и тя.
                Нашите управници са наше копие от отминалата ни младост, само дето ние крадвахме по малко: от завода, от ТКЗСто, от работното време, а те сега крадят по много от държавата.

              • Василка Христева ако е за кражбите – в Русия се краде много повече. В руския език има думи за кражба, които са непреводими на български: „спиздил“, „скомуниздил“, „слямзил“… и защо тогава си мислиш, че ако дойдат руснаците, те няма да ни крадат още повече?

            • Маринка Илиева те с Борисов са тендема! Заедно са рамо до рамо на терена! С години!

              • Василка Христева
                АКО СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ
                ДА ГИ ГРЪМНЕ ТЕЗИ ДВА
                СМРАДНИ БОКЛУКА ,
                ОТ РАДОСТ ЩЕ СЕ НАПИЯ
                МАКАР ,ЧЕ НЕ ОБИЧАМ АЛКОХОЛА. ТРИ ДНИ ЩЕ ПРАЗНУВАМ

            • Маринка Илиева,
              Не е същество, а див нерез…
              Мястото му е в затвора!
              Много грехове, има да изкупува…

          13. То няма такива, всички си гледат само интереса и правят по някой театър за набиране на електорат! Интересно Пеевски какъв е, че не става ясно! Май пропеевски!

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions