8.8 C
14 C
13.3 C

ЮВЕНТУС ПОБЕДИ ВЕРОНА С 6-1 (ВИДЕО)

Ювентус победи с 6:1  Верона в 1/8-финала за Купата на Италия. Изходът на сблъсъка ще се реши в един мач.  Себастиан Джовинко в 5-ата минута вкара първият гол за домакините. В 21-ата минута Роберто Перейра удвои предимството на „старата госпожа“.  В края на първото полувреме Джовинко вкара поредния гол за отбора си.В началото на второто полувреме  „Старата госпожа“ стигна до четвърто попадение чрез Пол Погба в 53-ата минута. Отбора на гостите, отбеляза първото си и единствено попадени в  57-ата минута, когато Нене се разписа след изпълнение на ъглов удар. Резултатът стана 5-1, когато Мората отбеляза поредния гол за домакините от дузпа. В 79-ата минута името си сред голмайсторите записа и резервата Кингсли Коман.