Search Suggestions
      Search Suggestions
          НачалоДеян Николов: И Швеция, и Дания са провели референдуми за еврото

          Деян Николов: И Швеция, и Дания са провели референдуми за еврото

          Loading the player...
          - Реклама -

          Деян Николов, общински съветник в СОС от ПП „Възраждане“, гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев, заяви: И Швеция, и Дания са провели референдуми за еврото.

          - Реклама -

          Деян Николов, общински съветник в СОС от ПП „Възраждане“, гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев, заяви: И Швеция, и Дания са провели референдуми за еврото.

          ОЩЕ ОТ ПРЕДАВАНЕТО
          - Реклама -

          19 КОМЕНТАРА

          1. Без ЕС и еврото ще бъдем държава от третия свят. Както в късния соц или преди 1997г.
            Време е да си припомним опашките за хляб и заплатите по 15 долара

            • Evgeni Momchilov Абсолютни простотий, написани от промити мозъци!Хората не искат Евро не го ли разбрахте!Страх ги е от референдум защото знаят резултатът !Кат ви се ще евро, изчезвайте там където го използват!Тук е България, имаме си национална валута, Българският Лев!!!🇧🇬

              • Валя Маринова ама неграмотните няма да гласуват на референдума, не разбрахте ли? И така ще приемем еврото и задължителното основно образование.

          2. Отвличат ви вниманието, такава им е ролята! Бойко Пеевски не иска да влиза в еврозоната, ако искаше наистина вече щяхме да сме там. Разиграват ви!

          3. Деяне, удари по масата и напомни на тия копелета, че София трябва да е чиста, а транспорта да има работещи климатици зиме и лете. Ние сме единствената държава в Европа, без работещи климатици в градсия транспорт, особено през лятото.

            • Колкото до еврото, и марсианците разбраха, че не ни е мястото в Еврозоната, но хонорарите са високи. Кой стои зад всичко това? На първо място гръцката тъмна аристокрация, чиито представител е Кириак Петков в съюз с британците.

            • Ти мислиш ли, че това неумито селянче знае какво е климатик? Разберете, че докато столицата ни се управлява от селяндури, няма да я бъде. И да я питам тая паплач от Израждане, като няма да сме европейци, какви да станем? Африканци? Блатни павиани? Марсианци?…

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -

          НАЙ-ЧЕТЕНИ СТАТИИ

          Зареждане...
          Search Suggestions
              Search Suggestions