„Родителите на Доналд Тръмп са били богати хора. Баща му е бил строителен предприемач.“
Това каза модната журналистка Мариана Аршева, която беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
Аршева обясни, че семейството на новоизбрания американски президент е имало две коли, на които вместо номера са били изписани имената на баща му.
Журналистката разказа още, че въпреки богатството на фамилия Тръмп, родителите на новия държавен глава на САЩ са му дали строго възпитание и още на 13-годишна възраст да го изпратили във военна академия.
Не моЗе да бАде 🤣😅😂
Не моЗе да бАде 🤣😅😂
Баща му е дете на немски емигранти и е забогатял с много труд.Майка му е емигрантка от Шотландия .Била е от много бедно семейство и никога не се е държала като богаташка.
Тези хора не са унаследили богатство ,а са научени на труд и постоянство и така са възпитавали и децата си.Затова и не униват,когато са изпадали във фалит.Те знаят,че пари се печелят и знаят,че това става с работа .