Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          14:42 Само в Евроком: Прокуратурата прекратила преписка за гаврите в Петрохан през 2024 г. Духовен водач на децата бил „Лама Иво“14:03 Надежда Йорданова за Изборния кодекс: Президентът да наложи вето13:15 ВСУ: Ударихме полигона за изстрелване на „Орешник“11:34 Историческа промяна: Частна компания поема 25% от линиите на БДЖ в Източна България11:23 Депутатите започнаха работа с декларации за Гоце Делчев, здравеопазването и приемането на еврото10:48 Благовест Кирилов за изтеклите кадри: България е под европейски санкции заради неприетата навреме директива за киберсигурност10:13 Кирил Добрев: Новият лидер на БСП поема исторически риск – или ще спаси партията, или ще я закрие09:59 България блокира пътя на Сан Марино към ЕС заради банкови рискове, изчезнали са 15 млн. евро на българин09:15 Енргийният експерт Еленко Божков с коментар за шокиращите сметки за ток09:07 Роман Василев за случая „Петрохан“: Реакцията на институциите наподобява фолклор

          След ухапване от змия: 20-годишно момиче е в реанимация

          20 юни 2024 | 00:00 420

          20-годишна жена от Кресна е настанена в реанимацията на МБАЛ-Благоевград, след като е била  ухапана от змия. Няма опасност за живота ѝ. 

          - Реклама -
            
            

          Змията нападнала младата жена около полунощ, когато пресичала жп линията София – Кулата, която преминава през центъра на града. Предполага се, че влечугото е пепелянка.

          Към 03:00 ч. сутринта пострадалата е транспортирана до СПО на МБАЛ-Благоевград, където е третирана с противозмийски серум. След това е настанена в ОАРИЛ за наблюдение. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Красимир Митов: Вътрешният министър да каже защо полиция пречи на протест в частно предприятие

          "Вътрешният министър да каже защо полиция пречи на протест в частно предприятие."

          Ивелин Михайлов: Мъж е пребит в Гурково, защото се е борил за честни избори

          "Мъж е пребит в Гурково, защото се е борил за честни избори. Той отива при главния прокурор, за да се оплаче, но той го отпраща с обяснението, че не може да се занимава с политически неща."

          Матиас Корман: България бележи сериозен напредък по пътя към ОИСР и еврозоната

          Икономическият преглед за 2025 г. отчита растящ жизнен стандарт, но предупреждава за фискални и демографски рискове
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions