Search Suggestions
      петък, 27.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          15 000 000 лева за училища и детски градини в София

          3 юни 2020 | 00:00 120

          15 000 000 лева отпуска правителството на училища и детски градини в столицата. Това стана ясно от проведеното днес първо присъствено заседание в Министерски съвет.

          - Реклама -
            
            

          Борисов използва възможността да изтъкне, че по време на неговите мандати са построени над 100 детски градини.

          „Когато станах кмет, 40 детски градини бяха реституирани на най-хубавите места в София и от тези псевдодемократи, които сега говорят, бяха синьо-червената мъгла в София, ги разпродаде за смешни пари. Оттогава досега над 100 нови сме направили и продължаваме да правим“, заяви Борисов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Слави Трифонов за случая „Петрохан“: Виновните трябва да отидат на съд

          Според Трифонов обществото иска да знае истината, а целта е виновните да получат наказание, докато пострадалите – справедливост. Лидерът на ИТН бе категоричен, че подобни събития не бива да се допускат, особено с „държавна протекция“.

          Трус от 4,6 по Рихтер във Вранча бе усетен в Северна България

          Според румънския Национален институт по геофизика, цитиран от телевизия Digi 24, силата на труса е оценена на 4,4 по Рихтер. Явлението е регистрирано в 19:21 часа българско време.

          Кметът на Казанлък кани общинските съветници на преговори за Бюджет 2026

          В поканата си Стоянова отбелязва, че настоящата финансова година носи предизвикателства, а администрацията работи в условията на 1/12 от бюджета за предходната година всеки месец.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions