Search Suggestions
      неделя, 22.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Кметът на Божурище остава в ареста

          6 юни 2019 | 00:00 170

          Апелативният специализиран наказателен съд потвърди решението на първата инстанция и остави в ареста кмета на Божурище Георги Димов. Решението е окончателно и не подлежи на обжалване.
          Налице са всички предпоставки за задържане на лицето, мотовираха постановеното от тях от АСНС.
          Има данни, че лицето е автор на престъпленията, за които е обвинено, обясниха от въззивния съд. Освен това налице били и доказателства, че обвиняемият може да извърши друго неправомерно деяние, с цел да прикрие доказателства или да ги манипулира.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Създават асоциация „Бранд България“ за изграждане на нов международен имидж на страната

          Създава се асоциация „Бранд България“, която ще работи за изграждането на единна национална стратегия и модерен международен имидж на България, с фокус върху инвестиции, туризъм и глобално партньорство.

          Божидар Божанов: Този служебен кабинет има капацитета да проведе честни избори

          Той определи избора на Гюров като единствения възможен вариант от списъка с потенциални служебни премиери

          Тома Биков: Даниел Митов запази мълчание за „Петрохан“, за да избегне политизация

          По отношение на политическата отговорност, Тома Биков посочи, че ГЕРБ стои единствено зад политиките в отбраната
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions