Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          БФС решава до дни дали да заведе дело срещу bTV

          27 ноември 2019 | 00:00 190

          Българският футболен съюз обмисля да заведе дело за уронване на престижа срещу bTV. Телевизията пусна няколко разследващи материала, в които се опита да докаже за нерегламентирани харчове на държавни пари.

          - Реклама -
            
            

          От футболната централа отрекоха всички твърдения и обявиха, че са се свързали с адвокати и юристи за консултация и до дни ще има решение дали казусът ще бъде отнесен до съда.

          Припомняме, че вчера БФС осъмна с обвинения в злоупотреби, свързани с наем на тренировъчни бази и хотели, в които отсядат отбори. Екипи на полицията влязоха в централата на сградата и извършиха проверка.

          Икономическа полиция разследва дейността на БФС последните няколко месеца. Вчерашната акция също беше дело на специализираните разследващи органи.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Организацията на Иво Калушев е участвала в събития в частно училище край София

          Събития, организирани от структура, свързана с Иво Калушев, са били провеждани в частното училище „Космос“ в село Осоица, Софийска област.

          Пенсионната възраст остава до 65 г. въпреки натиска на ОИСР и МВФ

          Причината е ниската продължителност на живота у нас, която е сред най-кратките в Евросъюза

          Радостин Василев: Случаят „Петрохан“ показва сериозен проблем в институциите

          Лидерът на МЕЧ Радостин Василев заяви в кулоарите на парламента, че трагедията край „Петрохан“ поставя сериозни въпроси към работата на държавните институции.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions