Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Борисов: „Честит празник“ не може да е за обесване, трябва да ни е срам!

          19 февруари 2020 | 00:00 300

          “Честит празник“ не може да е за обесване. Разпети петък да не е празник. Прекланяме се, трябва да ни е срам“, каза Борисов пред паметника на Левски, където беше придружен от министъра на финансите Владислав Горанов, министърът на вътрешните работи Младен Маринов и министърът на младежта и спорта Красен Кралев.

          - Реклама -
            
            

          Рано тази сутрин министър-председателят Бойко Борисов поднесе цветя пред паметника на Апостола на свободата в София. Поводът е отбелязването на 147 години от обесването на Васил Левски.

          Почит отдадоха и кметът на града Йорданка Фандъкова, и главният прокурор Иван Гешев. Обвинител номер 1 запази мълчание пред медиите. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Отбелязваме първата Голяма Задушница за годината

          Вярващите извършват помен за душите на своите починали близки. Според църковния канон това е един от трите дни в годината, специално определени за почитане на отишлите си от този свят.

          Ивайло Мирчев: Изборът на Андрей Гюров предотврати служебен премиер на Пеевски

          Той определи Гюров като доказан и независим. Мирчев отрече да е имало предварителна договорка с Румен Радев или с президента Илияна Йотова относно номинацията за поста.

          Йотова в Мюнхен: Няма ЕС за Скопие без вписване на българите в Конституцията

          Йотова предупреди за притеснителни сигнали, че ръководството в Скопие търси лоби сред европейските страни, за да заобиколи първия преговорен клъстър, свързан с човешките права.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions