Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ИЗВЪНРЕДНО: Освобождават трима членове на Съвета на директорите на ДКК

          6 декември 2021 | 00:00 170

          Служебният министър на икономиката Даниела Везиева потвърди пред журналисти, че има решение на принципала за освобождаване на тримата членове на Съвета на директорите на Държавната консолидационна компания (ДКК), съобщи NOVA.

          - Реклама -
            
            

          Рая Каназирева е получила решението. До края на деня ще го получат и Радостин Вазов и Диляна Софиянска.

          В Съвета на директорите остават Ваня Караганева, която е и изпълнителен директор на ДКК, и Чавдар Христозов.

          Везиева коментира това след подписването на Споразумение за сътрудничество между Министерството на икономиката, съвместно с Министерството на туризма и Министерството на културата, с което се поставя началото на общи усилия за развитието на креативните и рекреативни индустрии на България.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Калушев застрелял младежа и детето, след това се самоубил

          Ивайло Калушев хладнокръвно е натиснал спусъка и е убил 23-годиишния Николай Златков и 15-годишния тийнейджър Александър Макулев.

          Лияна Панделиева: Името „Национална агенция“ за НПО не е случайно внушение, а сериозен институционален проблем

          Журналистката постави въпроси за меморандум на екоминистъра Борислав Сандов, реакциите в ПП–ДБ и ролята на Агенцията по вписванията

          Демерджиев: Шестима загинали, а държавата отсъства в трагедията „Петрохан“

          Бившият шеф на МВР Иван Демерджиев изрази позиция относно намерените три тела в кемпер над Враца.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions