Search Suggestions
      петък, 27.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Катастрофа на магистрала „Тракия“, има пострадали

          25 май 2023 | 00:00 340

           

          - Реклама -
            
            

          Лек автомобил се обърна по таван на АМ „Тракия”. Има пострадали. До инцидента се стигна, след като микробус с полска регистрация се престроил неправилно в района на пътен възел „Ветрен” и навлязъл в лентата за насрещно движение, предаде NOVA.

          Там се ударил в лекия автомобил, който се преобърнал.

          Сигналът за произшествието е подаден около 3:16 часа тази нощ.

          Заради катастрофата се е наложило временното затваряне и на двете ленти за движение на скоростния път.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Слави Трифонов за случая „Петрохан“: Виновните трябва да отидат на съд

          Според Трифонов обществото иска да знае истината, а целта е виновните да получат наказание, докато пострадалите – справедливост. Лидерът на ИТН бе категоричен, че подобни събития не бива да се допускат, особено с „държавна протекция“.

          Трус от 4,6 по Рихтер във Вранча бе усетен в Северна България

          Според румънския Национален институт по геофизика, цитиран от телевизия Digi 24, силата на труса е оценена на 4,4 по Рихтер. Явлението е регистрирано в 19:21 часа българско време.

          Кметът на Казанлък кани общинските съветници на преговори за Бюджет 2026

          В поканата си Стоянова отбелязва, че настоящата финансова година носи предизвикателства, а администрацията работи в условията на 1/12 от бюджета за предходната година всеки месец.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions