Search Suggestions
      четвъртък, 26.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          17:33 МВР активира щаб за изборите на 19 април и въвежда ежеседмичен контрол по места17:20 Велизар Шаламанов е назначен за заместник-министър на външните работи16:55 АБСУРД по време на изслушването: Министерският съвет не вдига телефона на парламента, самолетите остават в София до май? (ВИДЕО)14:36 ОБРАТ! Данните от аутопсиите на Калушев, Златков и Макулев не потвърждават версията за сексуално насилие14:12 Депутатите отложиха гласуването за въвеждането на мултифондовете14:11 НСИ: Средната годишна заплата за 2025 г. е 31 239 лева13:14 Мирослав Рашков: Тръгвам си заради „Петрохан“ и замитането на следи, които водят към една политическа сила в НС13:11 Център за анализи и маркетинг: Радев води с 15% пред ГЕРБ13:06 От БАБХ отговориха на ИТН: В демократична държава не се уволняват хора по слухове и анонимни писма12:52 Премиерът Гюров към областните управители: Очаквам от Вас безпристрастност и максимално добра организация за честни избори

          Хари Кейн напуска Тотнъм?

          22 март 2021 | 00:00 240

          Нападателят на Тотнъм Хари Кейн е заявил своето желание да напусне клуба. Това съобщава The Athletic. 

          - Реклама -
            
            

          Основната цел на английската суперзвезда е да се бори за трофеи. Той е на мнение, че с отбора на Тотнъм Хотспър няма как да изпълни своята цел. 

          В същото време трансферът на голмайстора от последното световно е малко вероятен поради сериозните финансови изисквания, които имат „шпорите“.

          Израелският президент на лондонския клуб Даниел Леви е бил категоричен, че няма да вземе предвид офертите под 120 милиона паунда. Също така Тотнъм не желае да продава Кейн на конкурентни отбори от Висшата лига на Англия.

          В 26 участия в първенството през този сезон Кейн е вкарал 16 гола и направи 13 асистенции. Тотнъм отпадна от турнира за Лига Европа, след като бе елиминиран на осминафинал от Динамо Загреб след продължения. На 25 април „шпорите“ играят срещу Манчестър Сити на финал в спор за Купата на Лигата. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Лудогорец аут от Европа

          Първата среща в Разград завърши 2:1 за българския шампион

          Новият в Левски разкри повече за себе си

          23-годишният централен защитник, който "сините" привлякоха от Сампдория, даде любопитно интервю за клубната телевизия

          Кристиан Димитров на прага на 100 мача за Левски

          В неделя в домакинството на Локомотив София той ще запише своята 97-а среща, а №100 трябва да бъде в средата на март при гостуването на Берое в Стара Загора
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions