Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Христо Иванов: Укрива ли „Лукойл“ данъци в България? Държавата мълчи (ВИДЕО)

          3 февруари 2021 | 00:00 210
          Укрива ли „Лукойл“ данъци в България? Повече от две години институциите отказват да отговорят. Тази тема засяга председателят на „Да, България“ Христо Иванов във видео във Фейсбук.
           
          „Намираме се не на плажа в „Росенец“, а до оградата на нефтобаза „Росенец“. Тук ние виждаме как българският суверенитет е подменен от корупционен суверенитет. Искам да припомня нашите усилия по отношение на нефтобаса „Росенец“. Ние водим дела от години срещу НАП, за да поискаме едни конкретни ревизионни актове, които считаме, че ще хвърлят светлина върху дългогодишните съмнения, че всъщност „Лукойл“ не плаща пълния размер на данъците, които би следвало да плаща за своята икономическа дейност в България“, допълни той.
           
          Въпреки спечеленото дело във Върховния съд, НАП продължава да отказва да публикува ревизионните актове на “Лукойл”. През лятото Бойко Борисов обеща да публикува ревизионните актове и както винаги излъга.

          Вместо да брани нашите корупционери, призоваваме г-жа Митрофанова, новият посланик на Русия в България, да публикува ревизионните актове на „Лукойл“ от НАП. Нашите два народа имат бъдеще на равноправни отношения въз основа на свобода и стремеж към европейски модел на демокрация.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Ива Митева с коментар за политическото си бъдеще и евентуален съюз с Румен Радев

          Митева категорично опроверга спекулациите, свързващи името на Радев с евентуално излизане на България от Европейския съюз или еврозоната

          Боряна Димитрова: 19 април е най-вероятната дата за предсрочните избори

          Датата 19 април остава напълно възможна за провеждане на предсрочните парламентарни избори, тъй като бъдещият служебен министър-председател ще разполага с около една седмица, за да предложи състав на кабинет. Това заяви социологът от „Алфа Рисърч“ Боряна Димитрова.

          Смяна на ръководството в полицейските управления в Кърджали и Ардино

          Районните управления на МВР в Кърджали и Ардино вече са с нови началници, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Кърджали.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions