„Лудогорец“ загуби от ПСЖ с 1-3

В другия мач от групата „Арсенал“ победи „Базел“ с 2-0

8 годиниСпортни 1 Боряна Райчева

„Лудогорец“ загуби с1-3 домакинския си мач срещу „Пари Сен Жермен“ в група А на Шампионската лига. Мачът се игра на Националния стадион „Васил Левски“ пред около 20 000 зрители.

С гол на Натанаел от пряк свободен удар разградчани поведоха в 16-ата минута, но след това с голове на Матюиди и два на Кавани парижани обърнаха резултата.

При резултат 2-1 за ПСЖ в 59-ата минута „Лудогорец“ получи дузпа, която Козмин Моци пропусна. При следващата атака Кавани направи 3-1 и на практика реши мача.

До края френският отбор контролираше мача, но нови голове нямаше.

В другия мач от групата „Арсенал“ победи „Базел“ с 2-0 с два гола на Уолкът.