Search Suggestions
      понеделник, 23.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          17:40 ЕСКАЛАЦИЯ: Американски самолет кръжа 4 часа над Ормузкия проток и Иран (НА ЖИВО/КАРТА)17:07 Цицелков призова за оставки в ЦИК, „ако не може да се фокусира върху работата си“16:54 Министърът на отбраната: Летище София не се затваря за военни цели15:53 Дечев: Предложих смяна на главния секретар. Клисурски: Изборите ще струват 80 млн. евро. Адемов: Хранителните пакети за уязвимите ще ги дадем сега, а не след вота15:36 Дечев: Няма да уволнявам разследващи по „Петрохан“15:02 Асен Василев обяви нов протест: Радев да покаже с действия, че ще се бори!14:45 Гюров: Можем да пестим от администрация, но не можем от демокрация14:07 Bitcoin падна под 65 000 долара, през последните 24 часа крипто пазарът заличи 100 млрд. долара11:46 ЦИК пита ЕК за забраната на Стоил Цицелков чрез Външно министерство11:32 Човек на Радев: Кабинетът „Гюров“ тръгна с фалстарт, чистките в МВР не са решение

          Министър Живков разкрива: Какво е състоянието на енергетиката у нас?

          26 май 2021 | 00:00 40

          Министърът на енергетиката Андрей Живков ще представи пред медиите основните факти и направените изводи от направения преглед на финансовото и икономическото състояние на държавните дружества в сектор Енергетика.

          - Реклама -
            
            

          Брифингът ще се състои на 27 май 2021 г. В срещата с журналистите ще участват и заместник-министрите на енергетиката Александър Николов и Мирослав Дамянов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Протест блокира Околовръстното при „Суходолска“ заради разбит път

          Столичната община обеща текущ ремонт, но призна, че трайното решение зависи и от АПИ

          Километрично задръстване на АМ „Струма“ заради ремонт в Кресненското дефиле

          Шофьори чакат с часове между Благоевград и Симитли, движението е силно затруднено

          Правителството оттегли предложението за избор на председател на ДАНС

          С решение кабинетът отмени РМС №750 от 2025 г., внесено в Народното събрание
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions