Search Suggestions
      неделя, 22.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Нови лица в ръководството на ЕС

          5 септември 2019 | 00:00 190
          ЕС напълно сменя ръководството си за следващите 5 години. Три неочаквани лица бяха изстреляни на европейската сцена. Урсула фон дер Лайен, Давид Сасоли и Шарл Мишел са новите лидери на Европейския съюз. А сред новите лица на в ръководството са назначени майка на 7 деца, бивш журналист и помирител. Те ще работят в най-поляризирания в историята Европейски парламент.
           
          Урсула Фон Дер Лайен си е поставила за цел до 2050 година замърсяването в Европа драстично да намалее. Честните данъци за технологичните гиганти, промяната на правилата за мигрантите и равният брой жени и мъже в бордовете на компаниите са сред приоритетите, на които ще заложи.
           
           
          Припомняме, че Урсула Фон дер Лайен бе избрана за председател на Европейската комисия юли месец тази година.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Джон Хийли: Искам да пратя британски войски в Украйна, но само след мир

          Хийли изрази надежда 2026 г. да бъде годината, в която войната ще приключи

          Мелони и Макрон отложиха срещата на върха в Тулуза за юни

          Мелони е поискала пренасрочване на събитието за периода след срещата на Г-7 в Евиан ле Бен

          Пожар в небостъргач след атака: експлозии разтърсиха Киев

          Жилищен небостъргач в Киев е бил повреден при руска атака, а на покрива му е избухнал пожар; има най-малко двама ранени, съобщават украинските власти.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions