Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Пожарът край Харманли е овладян

          26 август 2019 | 00:00 150
          Мащабният пожар край харманлийските села харманлийските села Преславец и Поляново, избухнал вчера, продължава да гори, но огънят вече е овладян, съобщават от местната противопожарна служба.
           
          Пламъците са изпепелили над 1000 декара ниска растителност, като се предполага, че стихията е успешно овладяна, благодарение и на падналите температури през нощта.
           
          В село Поляново са останали да дежурят пожарни екипи. Въпреки близостта на пламъците до населеното място, не се е наложила евакуация на жителите.
           
          Предполага се, че огънят вероятно е тръгнал от орехова градина, която е била разчиствана с моторни резачки.
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Как се стигнало до нападението с нож срещу деца в столичното метро

          Инцидентът се разиграва между метростанциите „Константин Величков“ и „Опълченска“, като едното момче е със средна телесна повреда.

          Депутатите продължават с изслушванията – за повишението на цените и злоупотреби с камерите за видеонаблюдение

          Министър Дилов ще говори за значително и необосновано повишаване на цените на основни стоки и услуги

          Прокуратурата възобнови разследването за фирмата, свързана с Румен Спецов

          СГП е възобновила досъдебното производство, свързано със случая, при който фирма на Румен Спецов е била прехвърлена на малоимотно лице с натрупани задължения.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions